Mūsų paslaugos

Automobilių paieška ir parinkimas

Pirmas dalykas, ką pasiūlome su mumis susisiekusiam klientui - tai norimo automobilio paieška ir parinkimas autoskelbimuose. Taip galime ne tik sutaupyti jūsų laiką, kurį kitaip skirtumėte paieškai, bet ir nesugaišti laiko apžiūrai, jei automobilis turi esminių minusų, matomų skelbime. Esame peržiūrėję tūkstančius automobilių skelbimų, todėl galime teigti, jog apie naudoto automobilio stovį įmanoma spręsti ir pradinį įvaizdį susidaryti tik pamačius skelbimą. Smarkiai padėvėtas, suplyšęs salonas, dažytas kėbulas ar jo įbrėžimai bei įlenkimai, nusitrynęs vairas, liudijantis apie galimai atsuktą ridą - tai tik keletas aspektų, kuriuos galima pamatyti automobilių skelbimuose ir kurie gali turėti įtakos priimant sprendimą apie pirkimą.

Hero Image

Automobilių apžiūra - autopatikra

Svarbiausia mūsų veiklos dalis - automobilių apžiūra prieš pirkimą, kitaip vadinama autopatikra. Gavę kliento užklausą su norimu įsigyti automobilio modeliu surandame verčiausius apžiūros automobilius autoskelbimuose bei sutarę detales išvykstame į autopatikras. Tuo atveju, jei klientas jau išsirinkęs automobilio skelbimą, vykstame apžiūrėti būtent to automobilio. Abiem atvejais klientas taip pat gali dalyvauti procese. Autopatikros metu tikriname pagrindinius naudoto automobilio aspektus - vizualinį stovį, techninį stovį, specialiu matuokliu patikriname dažų sluoksnį įvairiose kėbulo vietose, kompiuteriu nuskaitome klaidas, atliekame bandomąjį važiavimą bei už papildomą mokestį nuvežame automobilį važiuoklės patikrai į servisą.

Hero Image

Pagalba perkant automobilį

Jei klientas autopatikrose nedalyvavo, atlikę autopatikras atsiunčiame vaizdinę autopatikros medžiagą ir susisiekę telefonu papasakojame visą informaciją apie automobilių būklę bei pateikiame savo nuomonę, kurį iš automobilių pirkti verčiausia. Jei klientas priima sprendimą automobilį pirkti, galime dalyvauti derybose su pardavėju, praeiti techninę apžiūrą, pristatyti automobilį į klientui patogią vietą, padėti automobilio registracijos metu arba pasirūpinti pirminiu automobilio aptarnavimu (t.y. tepalų, filtru keitimu arba derybų objektu virtusių defektų sutvarkymu). Jūsų sutaupytas laikas perkant naudotą automobilį - tai viena iš mūsų vertybių bei pagrindinė priežastis, kodėl mes užsiimame šia veikla.

Hero Image

Palengvinkite naudoto automobilio pirkimą, naudodamiesi mūsų autopatikros paslaugomis.

Gauti skambutį